niedziela, 3 listopada 2013

Contrast is always welcome...


  
    Koronka od dawien dawna używana jest w celu podkreślenia kobiecej sensualności i wdzięku. Niestety to stwierdzenie powodowało, że tak naprawdę została ograniczona do zakładania jedynie na wieczorne przyjęcia. Każdy doskonale wie, że moda może być przewrotna i nieobliczalna. Tak stało się i w tym przypadku: pokaz Louis Vuitton Fall 2013 wywarł ogromne wrażenie.  Sukienki z delikatnych materiałów uwieńczone koronką w połączeniu z długimi jesiennymi płaszczami okazały się strzałem w dziesiątkę. A cały pokaz można określić jako: innowacyjne spojrzenie na lata 50. 
    Ostatnio zaskakujące połączenia takie jak mix stylów: sportowego i eleganckiego zdają egzamin.Tym razem przedstawiam Wam połączenie subtelnej spódniczki z grubym, wełnianym swetrem. Aby cała stylizacja zachowywała równowagę zakładamy botki ( rezygnujemy z obcasów). W końcu jest to stylizacja na co dzień więc nie możemy wyglądać zbyt wyzywająco. 
    Płaszcz- nieodzowny element naszego ubioru o tej porze roku. Osobiście postawiłam na płaszczyk w stylu Jacqueline Kennedy. Kształt doda nam zapewne elegancji a kolor różowy dziewczęcego uroku. Pamiętajmy, że pastelowy róż to hit tej jesieni, pasuje do każdej karnacji i co najważniejsze idealnie komponuje się z różnymi zestawami. Dlatego jeżeli jeszcze nie macie niczego w tym kolorze, polecam coś znaleźć.  
Miłego dnia! :)

    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz